Slot Oyunlarının Keyfini Vbet Türkiye’de Çıkarın

Slot Oyunlarının Keyfini Vbet Türkiye’de Çıkarın

VBET Türkiye üzerindeki SLOT oyunlarında, 09:00 ile ertesi gün 09:00 saatleri arasındaki NET* kaybınızın 20₺’den fazla olması durumunda, NET* kaybınızın %25’ine kadar iade ediyoruz.

 

*NET KAYIP = (Slot Oyunlarındaki Toplam Bahis Tutarı – Slot Oyunlarındaki Toplam Kazanç Tutarı)

 

Farklı seviyelerdeki kayıp iade oranları, aşağıdaki tabloya göre hesaplanacaktır.

 

Şartlar ve Koşullar

1.Promosyon 5 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerlidir.

2Kayıp iade tutarı, her gün saat 09:00 ile ertesi gün 09:00 saatleri arasında, 24 saatlik periyotlar halinde *NET kayıp tutarı üzerinden hesaplanarak, bir sonraki gün saat 13:00’a kadar çevrim gereksinimi olmadan, nakit olarak hesaplara aktarılacaktır.

3.Kayıp iade teklifi,Gamzix, Zeus Play ve Inbet servis sağlayıcıları dışındaki sağlayıcılarda ve sadece SLOT oyunları (masa oyunları, video poker vb. teklif dışıdır) için geçerlidir.

4.Organizatör, bu teklifi herhangi bir anda değiştirme, geçici olarak durdurma, veya iptal etme hakkını saklı tutar.

5.Organizatör, herhangi bir teknik, mekanik veya yazılım hataları nedeniyle oyuncuya gösterilen veya sağlanan kazançları, bonusları, jackpotları veya diğer ödülleri iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, organizatörün sunucusundaki veriler esas alınacaktır.

6.Oyuncunun organizatörü dolandırmak için tasarlanmış özel program kullandığını veya başka bir oyuncu ile anlaşma yaptığını tespit ederse, organizatör tüm kazançları iptal etme hakkını saklı tutar.

7.Bu promosyona katılan her oyuncu, promosyon ilgili herhangi bir amaç için üye numarasının yayınlanmasına izin verir ve onaylar.

8.VBET üzerinde bonus kısıtlaması olan üyeler hiçbir promosyondan faydalanamaz.

9.Bu promosyona katılan her oyuncu, şartlar ve koşulları okuyup kabul ettiğini onaylar.

10.Bu promosyon için organizatörün genel şartlar ve koşulları geçerlidir.